MENU
Yang Dipertua
Y. Bhg. Dato' Hj. Abd. Halim b. Hj. Abd. Latif
Yang Dipertua
Majlis Perbandaran Nilai

No. Tel. : 06-7998099
No.  Faks: 06-7997900
Emel : ydp@mpn.gov.my

En. Nazri bin A. Ghani
Pengarah
Jabatan Perancangan Pembangunan

No. Tel. : 06-7989199
Emel : nazrie@mpn.gov.my

Sr. Tn. Hj. Zulkiefly b. Nasir
Pengarah,
  Jabatan Penilaian Hartanah,

 
No. Tel. : 06-7989033
Emel : zul@mpn.gov.my
Pn. Rusyati bt. Mohd Yunus
Pengarah,
Jabatan Kejuruteraan

 
No. Tel. : 06-7989166
Emel : atie@mpn.gov.my
Pn. Norhezlin bt. Amat
Pengarah,
 Jabatan Kawalan Bangunan,

 
No. Tel.: 06-7989177
Email : ezlin@mpn.gov.my
LAr. En. Nasiruddin b. Ab Rahman
Pengarah
  Jabatan Taman & Landskap,

 
No. Tel. : 06-7989188
Emel : nasir@mpn.gov.my
En. Alias b. Mansor
Pengarah,
 Jabatan Khidmat Pengurusan,

 
No. Tel. : 06-7989111
Emel : alias@mpn.gov.my
En. Syamsul Amri b. Hj. Ismail
Pengarah,
 Jabatan Undang - Undang & Penguatkuasaan,

 
No. Tel. : 06-7989077
Email : syamsul@mpn.gov.my
Pn. Ruhiyati Idayu bt. Mohamad Jali (CA)
Pengarah,
 Jabatan Kewangan,

 
No. Tel. : 06-7989055
Emel : ruhiyati@mpn.gov.my
Pn. Farah Saffarizan bt. Mohd Esa
Pengarah,
 Jabatan Teknologi Maklumat & Komunikasi,

 
No. Tel : 06-7989088
Emel : farah@mpn.gov.my
En. Saiful Azuar b. Hj. Ahmad Jadi
Pengarah,
  Jabatan Komuniti & Perhubungan Awam,

 
No. Tel. : 06-7989133
Emel : saiful@mpn.gov.my
En. Mohd Lotffee b. Abdullah
Pengarah,
 Jabatan Pelesenan & Pembersihan,
 
No. Tel. : 06-7989099
Emel : lotffee@mpn.gov.my