MENU

JABATAN KHIDMAT DAN PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Y.Bhg. Dato' Haji Zazali Bin Salehudin Yang Dipertua Majlis Perbandaran Nilai 06-7998099 06-7997900 ydp@mpn.gov.my
Pn. Marhizah binti Abdul Razak Setiausaha 06-7998100 06-7997300 marhizah@mpn.gov.my
Alias b Mansor Pengarah Jab Khidmat Pengurusan 06-7989111 06-7997300 alias@mpn.gov.my
Mas Rafi b Shamsudin Pen Peg Tadbir N29 06-7989110 06-7997300 rafi@mpn.gov.my
Norzahira bt Umar Pen Peg Tadbir N29 06-7989101 06-7997300 norzahira@mpn.gov.my
Suridah Aini bt Mohd Surin Pembantu Tadbir N26 06-7989109 06-7997300 suridah@mpn.gov.my
Norida bt Ab Rahman Pembantu Tadbir N22 06-7989106 06-7997300 norida@mpn.gov.my
Normah Bt Ahmad Pembantu Tadbir N22 06-7989106 06-7997300 normah@mpn.gov.my
Norasmah bt Udin Pembantu Tadbir N22 06-7989105 norasmah@mpn.gov.my
Rosyatimah bt Abu Pembantu Tadbir N22 06-7989113 06-7997300 rosyatimah@mpn.gov.my

Kemaskini Terakhir: Selasa, 19 November 2019 - 5:51pm